Zveřejněno: 02. 09. 2022
Chcete si nakoupit oblíbené vůně Yankee Candle a Woodwick s výraznou slevou? Nezapomeňte, že každý měsíc máme 3 vůně v různých variantách v akci. Tento měsíc se můžete těšit na Yankee Candle Camellia Blossom a The Last Paradise a u Woodwick máme od petite až po velkou svíčku Lavender & Cedar.

 

Svíčky Yankee Candle máme v akci od nejmenší (104 g) až po největší svíčku v těchto dvou vůních. Camellia Blossom, které vás okouzlí především typickou květinovou vůní kamélie. A pro všechny z vás, kteří se nehodlají smířit s tím, že léto končí, jsme si připravili vůni exotického ostrova a divoké přírody - The Last Paradise.

 

Pro milovníky svíček WoodWick jsme si tento měsíc připravili naprostou bombu - Lavender & Cedar!! Tato jedinečná vůně levandule a cedru byla jednou z TOP 3 nejprodávanějších vůní minulých vánoc. Nenechte si ujít tento cenový hit a nakupte si svíčky WoodWick. Pokud nevíte, jestli vám bude vůně vonět, tak doporučujeme zakoupit nejprve Petite svíčku, která má pouze 31 g a nyní máme posledních pár kusů v akci. Tato varianta svíček se již přestala vyrábět a my doprodáváme naše zásoby.

 

Navštivte naše webové stránky www.obchodsvicek.cz a objevte měsíční cenové trháky v kategorii Vůně měsíce. V případě zaregistrování od nás dostanete ještě 2% slevu, takže vás velké svíčky od Yankee Candle i svíčky od WoodWick budou stát krásných 499,- Kč.

 

 

Čtěte dále