Zveřejněno: 07. 04. 2022

Máme krabice z druhé ruky a nebojíme se je použít

Představte si, že vytvoříte objednávku a očekáváte svůj voňavý balíček z našeho e-shopu obchodsvicek.cz. Zazvoní kurýr, předá vám úhledně zabalenou krabici ve které najdete nádhernou krabičku s naším logem. Tak přesně takhle to u nás nechodí. 

Dáváme druhou šanci použitým krabicím

Moc rádi bychom pro vás balili úhledné balíčky, měli vlastní krabice s potiskem, které by oku lahodily. Ale rozhodli jsme se jít cestou, která je našemu srdci bližší.

Raději myslíme na planetu Zemi a její udržitelnost. Používáme krabice a výplně z druhé ruky. Neděste se tedy, když vám kurýr předá krabici, která na první pohled se svíčkami vůbec nesouvisí nebo na vás vykoukne vánoční leták z obchoďáku jako výplň.

Obalového materiálu je všude kolem nás spousta a nám přijde škoda nevyužít jeho potenciál dál. Vzdali jsme se snu o vlastních krabicích s logem a raději se zaměřujeme na recyklaci. Krabice používáme buď takové, ve kterých nám přijde zboží od dodavatelů nebo které nám přinesou naši příznivci či vyzvedneme u firem z okolí.

Darujte i vy druhý život krabicím! Máte doma nevyužité krabice? Poptejte se ve svém okolí. Používání recyklovaných krabic je stále populárnější. Další a další e-shopy jdou touto cestou. Dokonce vznikají i mapy sběrných míst pro použitý obalový materiál a výplně.

Omluvte tedy, že vaše balíčky nebudou načančané, ale dle vašich pozitivním ohlasů soudíme, že je vám cesta recyklování obalových materiálů také bližší. 

Děkujeme obchodsvicek.cz

Text: Texty z hor - Vendula Laštovková
Foto: vlastní

Čtěte dále