Haló, haló. Pro registrované zákazníky máme slevu na nákup

Hranatá velká

Yankee Candle svíčka Elevation Collection  hranatá velká
Doba hoření = 65 - 80 hodin

Výhody Hranatá svíčka velká: 

Elevation Collection pozvedá styl interiérového vonění na vyšší úroveň.Představuje unikátní víčko, které lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku pro ještě elegantnější vzhled a ochranu nábytku.Složení ze sojového vosku se sofistikovanými vonnými esencemi je doplněné 2 bavlněnými knoty
 

S VÍČKEM SLOUŽÍCÍM JAKO PODSTAVEC

Jedinečná kolekce vonných svíček ze sojového vosku s nejvybranějšími vonnými esencemi a luxusním designem. Elevation Collection pozvedá styl interiérového vonění na vyšší úroveň a představuje dózy z vysoce kvalitního skla a také unikátní víčko, které lze použít jako bezpečný podstavec pro svíčku pro ještě elegantnější vzhled a ochranu nábytku. Svíčky obsahují jeden až tři bavlněné knoty pro výrazný efekt plamínků a pravidelné voskové jezírko.

Tip: nechejte vždy svíčku rozpustit až do rohů sklenice, může to trvat o něco déle, než u běžných svíček kulatého tvaru.

Technické informace:

Velikost 10 x 10 x 15 cm, váha 552 gramů

Sklenice je z vysoce kvalitního skla se silným dnem a zesílenými stranami pro elegantní siluetu.

Víčko v leštěném kovovém vzhledu uzavírá sklenici a zároveň je možné na něj svíčku postavit, zapadá do prohlubně v jejím dnu.

Elevation vonná svíčka Salt Mist Peony
Tip Jen omezený počet
779 Kč –18 %
639 Kč / ks

Pivoňka s kapkami mořské vody Nádherná jemná květinová vůně. Probuďte se do zasněného rána na pobřeží a vyjděte z chaty do zahrady, kde voní orosené květiny. Vrchol: malina,...

Kód: 153
1 položek celkem