Haló, haló. Pro registrované zákazníky máme slevu na nákup

Doprava a platba

Poštovné zdarma při objednávce nad 1 500 Kč.

Možnosti dopravy a platby:

  • Česká pošta (Balík do ruky) - Dobírka: 99 Kč
  • Česká pošta (Balík do ruky) - 99 Kč
  • Česká pošta (Balík do ruky) - On-line platební kartou: 99 Kč
  • Uloženka 59 kč
  • Zásilkovna 59 kč

ZPŮSOB DOPRAVY

Zboží, které je objednáno v pracovní den do 15 hodiny je expedováno ještě tentýž den, nejpozději další pracovní den. Zásilky expedujeme každý pracovní den*. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na pobočce České pošty, kde si ji můžete vyzvednout.

 ZPŮSOB PLATBY

Dobírkou

Platbu provedete u kurýra nebo poštovního doručovatele při převzetí objednaného zboží.

Platba on-line platební kartou

Po odeslání objednávky jste přesměrování na platební bránu a vyzvání k platbě kartou. Po úspěšném zaplacení jste informování o dokončení objednávky zpět na našich stránkách. Pokyn k platbě je též zaslán v e-mailu, který obdržíte po odeslání objednávky. Pokud byla platba úspěšně odeslána na konci procesu objednávku, tuto výzvu můžete ignorovat.

Platba bankovním převodem

Po odeslání objednávky je nejprve objednávka vychystána. K tomu povětšinou dojde do druhého pracovního dne. Poté Vám bude na e-mailovou adresu odeslána zálohová (proforma) faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny z důvodu bankovních převodů. Při platbě předem na účet nejprve čekáme na přijetí platby. Až poté zboží expedujeme.

 

Číslo bankovního účtu

40040066/2010 FIOBANK

 

*EXPEDICE

Zboží expedujeme do druhého pracovního dne od obdržení objednávky při platbě kartou či dobírkou, v případě platby bankovním převodem nejprve čekáme na připsání částky na náš bankovní účet. Během sezóny v období října až prosince či v případě mimořádných akcí (den dopravy zdarma, výprodeje) se doba expedice může prodloužit na dva, tři, výjimečně pak na více pracovních dní.